Як отримати витяг з ДЗК про земельну ділянку?

Якщо земельну ділянку, яка належить фізичній чи юридичній особі, потрібно продати, подарувати, обміняти, надати в оренду тощо, обов’язково необхідно замовляти Витяг про ділянку з Державного земельного кадастру. Витяг з ДЗК про земельну ділянку –це документ, який підтверджує факт наявності відомостей про землю у Державному земельному кадастрі. У Витягу зазначається така інформація про ділянку:

  • Кадастровий номер
  • Площа
  • Цільове призначення
  • Обмеження/обтяження
  • Склад земельних угідь тощо

Відповідно до закону, Витяг повинен видаватися у день звернення із заявою, але по факту – ця процедура може розтягнутися на кілька днів.

Що робити, коли Витяг потрібно отримати швидко? Коли немає часу і можливостей заповнювати заявку онлайн чи стояти у чергах в центрах надання адмінпослуг? Ви завжди можете звернутися до нашої компанії, яка допоможе отримати документ оперативно.

Відповідно до встановлених правил, подавати заявки та отримувати Витяги про земельні ділянки можуть землевпорядні організації, які мають відповідні ліцензії. Від власника чи користувача потрібна заява, де він уповноважує довірену особу компанії SmarTKadastr отримати Витяг. Наші спеціалісти готують обмінний файл і разом із вашою заявою та іншими документами подають на отримання Витягу. При необхідності, ми здійснюємо інформаційну підтримку своїх клієнтів: консультуємо щодо документів, радимо як зробити якнайкраще та найшвидше.

Зазначимо, що Витяги дійсні не довше, ніж три місяці, тому в ці строки вам необхідно буде встигнути оформити купівлю/продаж, дарування, оренду тощо. Виключення становлять Витяги для оформлення спадщини та Витяги, які підтверджують реєстрацію.

Звертайтеся до SmarTKadastr! Ми допоможемо швидко отримати Витяги з ДЗК про земельну ділянку!

 

Copyright © 2020 smartkadastr.com.ua Всі права належать компанії СМАРТКАДАСТР.