Геодезичні роботи


Основною метою використання комплексу геодезичних робіт в ході реконструкції будівель і споруд будь-якого призначення і сфери використання є проведення детального дослідження особливостей об'єкта, для того щоб згодом з максимальною ефективністю реалізувати можливості будівельних технологій для його посилення і відновлення.

Що входить до переліку геодезичних робіт при реконструкції будівель

Побудоване будівлю або споруду нерідко в процесі своєї експлуатації кардинально змінює не тільки своїх власників, але і призначення. У зв'язку з цим періодично виникає необхідність в проведенні заходів з реконструкції та переоснащення окремих приміщень або всієї будівлі в цілому. В результаті виникає необхідність в забезпеченні збереження основних будівельних вузлів, які дозволять практично повністю забезпечити збереження будівельних вузлів.

1. Вивчення стану грунту на ділянці.
2. Візуальне обстеження особливостей конструкції і планування будівлі.
3. Виконання робіт з геодезичної зйомки, що дозволяє визначити точне розташування елементів будівель. При цьому в обов'язковому порядку фіксуються всі наявні зміщення (крен, прогини), які згодом здатні призвести до аварійної ситуації.
4. Обмер фасаду будівлі.
5. Винесення основних осей і їх прив'язка до пунктів нівелірних мереж.
6. Складання переліку виявлених дефектів.
7. Аналіз проектної документації та порівняння її положень реально мають місце параметрам конструкції будівлі.

В результаті фахівцями зможуть бути визначені всі наявні проблемні місця, які вимагають більш пильної уваги з боку фахівців з проектування, детального обстеження перед проведенням реконструкції.
Програма проведення геодезичних робіт і її особливості.

Залежно від призначення і конструктивних особливостей будівлі, що реконструюється, його категорії, призначення, індивідуальних особливостей. Змінюється і необхідний обсяг виконуваних робіт, який потрібно для створення проектного рішення, в кожному окремому випадку є своя специфіка.
Наприклад, до історичних будівель потрібна особлива увага з точки зору необхідності роботи з архівними матеріалами, які дають можливість виявити приховані тунелі, невикористовувані підвали, колодязі. Якщо мова йде про пам'ятки архітектури, необхідний дозвіл на проведення робіт, видане відповідними органами держструктур. Без цього будь-які дії по відновленню розцінюються чинним законодавством як вандалізм і загрожують відповідним покаранням.

Copyright © 2020 smartkadastr.com.ua Все права принадлежат компании СМАРТКАДАСТР.