Проект відводу

При формуванні нових ділянок, обов’язково розробляється проект землеустрою щодо відведення землі (коротко – проект відводу). Зазвичай такі землі надаються у власність чи оренду із земель комунальної або державної власності. Відповідно до цього, перш ніж замовляти проект відводу, необхідно отримати дозвіл відповідного органу місцевого самоврядування на його розробку.

Лише маючи рішення відповідних органів ви можете звернутися до нашої організації за розробкою документації. Складання проекту відводу – процес тривалий та складний. Тому важливо, щоб розробленням такої документації займалися кваліфіковані спеціалісти із досвідом. Наша компанія в своєму штаті має відповідну кількість сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів, які за роки своєї професійної діяльності підготували велику кількість проектів землеустрою щодо відведення землі. Ми робимо свою роботу якісно та в максимально стислі строки.

Проекти землеустрою містять в собі багато інформації щодо земельної ділянки, а також повинні проходити, передбачену чинним законодавством, процедуру погоджень. Зазвичай фахівці SmarTKadastr беруть на себе всі турботи, пов’язані із отриманням необхідних довідок, погоджень та інших документів, щоб нашим клієнтам не доводилось зайвий раз витрачати свій дорогоцінний час і нерви .

Ми не робимо проекти роками, як це буває в інших організаціях! Вам не доведеться стояти у довжелезних чергах за довідкою чи бігати за кимось з метою отримання підпису. SmarTKadastr турбується про своїх клієнтів! На етапі підготовки, наші фахівці грамотно проконсультують та порекомендують найбільш оптимальні варіанти вирішення питань, пов’язаних із оформленням права на землю. Ми готуємо проекти землеустрою як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Звертайтеся до SmarTKadastr! Ми не лише розробимо необхідну для Вас документацію із землеустрою, а й забезпечимо професійний юридичний супровід при її погоджені!

Copyright © 2020 smartkadastr.com.ua Всі права належать компанії СМАРТКАДАСТР.