Інвентаризація земельної ділянки та розробка технічної документації

З метою раціонального використання земельних ресурсів та підвищення інвестиційної привабливості, виникають ситуації, коли необхідно проводити інвентаризацію земель. Інвентаризація дозволяє встановити всі наявні земельні ділянки, визначити їх розмір, правовий статус, встановити межі тощо. Зазвичай, інвентаризацію замовляють органи комунальної та державної влади, але, останнім часом, все частіше об'єктами інвентаризації стають земельні ділянки приватної власності.

                Отже, для чого потрібна інвентаризація?

І для великих міст, і для селищ важливо мати облік землі, яка знаходиться в їхніх адміністративно-територіальних межах. Маючи повну інформацію щодо наявних ділянок, в тому числі вільних, не наданих у користування, органи місцевої влади можуть пропонувати їх інвесторам, або використовувати для своїх містобудівних потреб.

Окрім того, завдяки інвентаризації створюється повна земельна база, яка дозволить контролювати раціональне використання земель в межах чинного законодавства.

Зазначимо, що замовниками інвентаризації можуть бути не лише органи влади, а й землекористувачі та землевласники.

Перш ніж розпочати роботи з інвентаризації, ми укладаємо договір на розробку техдокументації та робимо кошторис. Порядок робіт з проведення інвентаризації наступний:

  • підготовчий етап, який включає вивчення матеріалів замовника;
  • проведення топографо-геодезичних вишукувань;
  • камеральні роботи;
  • складання та оформлення техдокументації в паперовому вигляді;
  • формування електронних обмінних файлів.

Маючи у своєму штаті сертифікованих спеціалістів-геодезистів та землевпорядників, а також використовуючи сучасну високоточну апаратуру, компанія SmarTKadastr проводить роботи з інвентаризації якісно та без затягування строків. Звертайтесь до наших фахівців! Ми виконуємо свою роботу на найвищому рівні!

 

Copyright © 2020 smartkadastr.com.ua Всі права належать компанії СМАРТКАДАСТР.