Топографічна зйомка земельної ділянки

Ви потребуєте топографічної зйомки і хочете це зробити швидко, якісно, витративши при цьому невелику кількість грошових коштів і часу? Наша компанія, яка складається з професіоналів у своїй справі, впорається з поставленим завданням якісно і в найкоротші терміни.

Топографічна зйомка вважається важливим і найпоширенішим різновидом геодезичного дослідження, за результатами якого складається план навколишньої місцевості, з нанесенням контурів ситуації земельної ділянки, тобто - топографічний план.

Топографічна зйомка вважається не лише важливим елементом землеустрою, вона також є відповідальним і дуже складним технологічним процесом. Її може виконувати тільки фахівець за допомогою спеціального геодезичного устаткування. Інженер-геодезист при проведенні топографічної зйомки вимірює висоту точок, відстань, поворотні кути, контури ситуації, інженерні комунікації і інше. Також така послуга може виконуватися за допомогою летательных електронных апаратів, що знімають поверхню землі : аерофотознімання і зйомка космічна, під час якої отримують високоякісні фотографії земної поверхні.

Масштаби топографічної зйомки

У зависимос ти від поставлених завдань, топографічна зйомка виконується у різноманітних масштабах.

Масштаб - 1: 100, 1: 500, 1: 1000, 1: 2000 (Це найпоширеніший вид зйомки) Його дуже часто застосовують під час проектування житлових будинків, багатоквартирною застро йки, розробки генеральних планів населених пунктів, реконструкції і багатьох інших випадках. У цьому масштабі детально визначаються інженерні комунікації, рел ьеф, ситуація і так далі

Етапи проведення топографічної зйомки

Топографічна зйомка розділяється на три головні етапи:

         етап підготовчих робіт (пошук планово-картографічних матеріалів місцевості, обробка аэрофотопланов, дослідження матеріалів зйомок попереднього періоду, аналіз інженерно-технічної документації, пошук пунктів існуючої державної геодезичної системи, вивчення документації, що встановлює право, робота із замовником, інше)

         етап польових робіт (виїзд інженера до місця роботи, рекогносцирування на місцевості, аналіз рельєфу і існуючої ситуації, зйомка)

         етап камеральних робіт (обробка усіх отриманих під час роботи даних, створення топографічного плану території, складання технічного звіту)

Що впливає на вартість топографічної зйомки

На вартість проведення топографічної зйомки, як правило, впливають два головні чинники: площа території, яку досліджують, характер місцевості, складність рельєфу.

Послуга "Топографічна зйомка земельної ділянки" від СМАРТКАДАСТР може включати наступні роботи:

         топографічна зйомка

         узгодження матеріалів топографічної зйомки у відповідних органах, установах і організаціях

         технічна підтримка на усіх етапах

За консультаціями звертайтеся по вказаних номерах телефонів ( +38(067) 236-04-53 +38(063) 913-05-78). Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні будь-якого питання.

Copyright © 2020 smartkadastr.com.ua Все права принадлежат компании СМАРТКАДАСТР.