Приватизація землі за проектом відведення земельної ділянки

Якщо вам необхідно за дуже короткий термін приватизовувати земельну ділянку, але у вас катастрофічно бракує часу, тоді вам варто звернутися до нас.

Розглянемо повну процедуру відведення земельної ділянки.

Приватизація землі за проектом відведення земельної ділянки включає наступні етапи:

         В першу чергу необхідно звернутися у відповідні органи місцевого самоврядування або органи виконавчої влади (сільську, селищну, міську раду або відповідну районну, обласну адміністрацію або територіальний орган Державного Геокадастра) с заявою про намір приватизовувати земельну ділянку. У цій заяві необхідно вказати місце розташування земельної ділянки, орієнтовну площу, а також контактний телефон і адресу того, хто подає цю заяву.

         Наступним етапом буде розгляд заяви впродовж одного місяця. Його виконує уповноважений орган. Якщо результат виявляється позитивним, то відповідний орган дає дозвіл на розробку проекту землеустрою стосовно відведення земельної ділянки.

         Далі особа, зацікавлена в приватизації земельної ділянки, звертається до суб'єктів господарської діяльності у сфері земельних стосунків, які мають необхідні сертифікати (ліцензії) для даних вид робіт, для укладення договору на виконання проекту відведення земельної ділянки.

         Після узгодження проекту землеустрою, згідно діючого законодавства і державній реєстрації земельної ділянки в системі Державного земельного кадастру - ДЗК , відповідний уповноважений державний орган приймає рішення про передачу земельної ділянки в приватну власність. Остаточним етапом є реєстрація права власності на земельну ділянку в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

У якому випадку оформляється безкоштовна приватизація земельної ділянки або земельних ділянок в Україні резидентами:

         для ведення фермерського господарства;

         для ведення особистого сільського господарства;

         для ведення садівництва;

         для постройки жилого дома , хозяйственный строений и сооружений;

         для індивідуального дачного будівництва;

         для спорудження індивідуальних гаражів;

Copyright © 2019 smartkadastr.com.ua. All rights reserved.