Приватизація землі за проектом відведення земельної ділянки

Якщо вам необхідно за дуже короткий термін приватизовувати земельну ділянку, але у вас катастрофічно бракує часу, тоді вам варто звернутися до нас.

Розглянемо повну процедуру відведення земельної ділянки.

Приватизація землі за проектом відведення земельної ділянки включає наступні етапи:

         В першу чергу необхідно звернутися у відповідні органи місцевого самоврядування або органи виконавчої влади (сільську, селищну, міську раду або відповідну районну, обласну адміністрацію або територіальний орган Держгеокадастру) с заявою про намір приватизовувати земельну ділянку. У цій заяві необхідно вказати місце розташування земельної ділянки, орієнтовну площу, а також контактний телефон і адресу того, хто подає цю заяву.

         Наступним етапом буде розгляд заяви впродовж одного місяця. Його виконує уповноважений орган. Якщо результат виявляється позитивним, то відповідний орган дає дозвіл на розробку проекту землеустрою стосовно відведення земельної ділянки.

         Далі особа, зацікавлена в приватизації земельної ділянки, звертається до суб'єктів господарської діяльності у сфері відносин, які мають необхідні сертифікати для укладення договору на розробку проекту відведення земельної ділянки.

         Після узгодження проекту землеустрою, згідно діючого законодавства і державній реєстрації земельної ділянки в системі Державного земельного кадастру - ДЗК , відповідний уповноважений державний орган приймає рішення про передачу земельної ділянки в приватну власність. Остаточним етапом є реєстрація права власності на земельну ділянку в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Кожен громадянин України може отримати безоплатно у власність (мається на увазі, не сплачувати до бюджету держави ринкову вартість) земельну ділянку по кожному з наведених нижче призначень, в межах встановлених норм:

а) для ведення фермерського господарства;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12соток;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25соток, в селищах - не більше 0,15соток, в містах - не більше 0,10соток;

д) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10соток;

е) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01сотки.

Copyright © 2020 smartkadastr.com.ua Все права принадлежат компании СМАРТКАДАСТР.