Виписка (ДЗК) з кадастру при реєстрації земельної ділянки

СМАРТКАДАСТР - це колектив професіоналів, який готовий виконати будь-яку роботу, що стосується земельної ділянки, а саме фізичну, аналітичну, а також надаи Вам юридичний супровід. Якщо Вам необхідно терміново підтвердити, що саме Ви є повноправним хазяїном землі, але при цьому не маєте щонайменшого поняття, куди слід для цього звертатися, СМАРТКАДАСТР із задоволенням стане надійним партнером в рішенні цього і інших питань, які можуть виникнути на етапі отримання виписки з державного земельного кадастру для подальшого проходження процедури реєстрації ділянки.

• Виписка з Державного земельного кадастру - спеціальний документ, що підтверджує, що усі зміни, що стосуються ділянки землі, внесені в електронну систему кадастру, є достовірними. Як правило, організації і приватні власники отримують цю виписку в двох ситуаціях: коли робиться реєстрація ділянки землі в земельному кадастрі;
• Коли здійснюється яка-небудь угода, що стосується ділянки землі (обмін ділянки або дарування комусь, спадкоємство від родичів і тому подібне).

Виписка дійсна впродовж трьох місяців після її отримання. Є, правда, і виключення. Виписки можуть бути безстроковими, якщо вони видаються на руки спадкоємцям, або у випадку, коли відбувається формування нової ділянки в системі земельного кадастру. Як би то не було, право мати земельну ділянку має бути в обов'язковому порядку зареєстроване, а відомості відображені на публічній кадастровій карті.

Які потрібні документи для отримання виписки з державного земельного кадастру:


• документ який підтверджує право власності на земельну ділянку
• копії ідентифікаційного коду і паспорта хазяїна землі
• прпри необхідності, нотаріальне доручення від власника ділянки про представлення його інтересів в державних установах при поданні, отриманні, підписі різних документів, заяв і так далі


Звертаючись в компанію СМАРТКАДАСТР Ви отримуєте безкоштовну професійну консультацію і послуги на найвищому рівні. Наші фахівці дадуть відповідь на Ваші питання, проконсультують, нададуть необхідну допомогу і сприяння при оформленні документів на землю.

Copyright © 2020 smartkadastr.com.ua Все права принадлежат компании СМАРТКАДАСТР.