Поділ земельної ділянки / об'єднання земельних ділянок

Дуже часто буває, що в процесі реалізації своїх прав на земельну ділянку, у власника може виникнути потреба в його поділі чи об'єднанні для максимально ефективного використання своєї нерухомості.

Щоб Вам було зрозуміліше, що саме слід для цього зробити, потрібно ознайомитися з цим процесом.

Для початку потрібно знати, що позначає поняття «розділ земельної ділянки». Поділ земельної ділянки - це формування двох і більше об'єктів нерухомості на базі вже наявного. Відбувається це за допомогою розробки технічної документації про розподіл земельної ділянки.

Для того щоб здійснити розділ земельної ділянки або об'єднання земельних ділянок, необхідні наступні документи:

         Копія заяви про намір розділити земельну ділянку завірена нотаріусом.

         Схема поділу земельної ділянки, завірена власником.

         Правовстановлюючий документ на об'єкт нерухомості (договір купівлі-продажу, дарування, заповіту, договір оренди, державний акт та інші) - копія, завірена у нотаріуса.

         Для осіб фізичних: копії особистих документів (індифікаційний номер, паспорт).

         Для осіб юридичних: установчий документ - копія, завірена підписом керівника і печаткою. Також необхідна виписка з державного реєстру фізичних та юридичних осіб про підприємництво​.

Завершенням робіт є реєстрація прав власності на новостворені об'єкти нерухомості в Державному реєстрі прав на нерухоме майно

Скориставшись нашою допомогою, ви в найкоротші терміни оформите все документи, а це значить, що ви заощадите свій час і нерви.

Copyright © 2020 smartkadastr.com.ua Все права принадлежат компании СМАРТКАДАСТР.